5 günde ingilizce eğitim programları

d

Eminiz ki! 5 günde İngilizce öğrenmek herkesin hayalidir. Ülkemize adını duyurmayı başarmış olan 5 günde İngilizce öğrenim çalışması ile hayalleri gerçeğe dönüştürmek mümkün. Uzun yıllardır kendini Bulgaristan çevresinde saklayan bu hızlı İngilizce öğrenim programı artık ülkemizde ve ihtiyacı olan kişilere hizmet vermektedir.

Çeşitli dil kurslarına başlayan çoğu kişi sıkıldığını, hiç akışkan olmadığını, bana göre değil, eğitimi tam anlamıyla alamıyorum gibi. Şikayetlerde bulunup kursları bıraktıklarını söylemektedirler. Ama 5 günde İngilizce eğitimi ile kişilerin bu şikayetlerini ortadan kaldırmak ve aradıkları eğitimi vermek mümkün. Çabuk İngilizce eğitim kurslarında sıklıma gibi bir durum söz konusu değildir.

Atla eğitim programı kişilerin kurslarda, yetkililer ile yaşadıkları sıkıntılara son vermek amacı ile Avrupa da bir arayış içinde olunur ve 5 günde İngilizce programı bu arayışın devamında ülkemize giriş yapar.

5 günde İngilizce eğitimi almak isteyen bireyler bazı testlerden geçirilmektedir. Bu testler sayesinde kişiler için bazı yol haritaları çizilir. Teste baki bırakılan kişiler için dil öğretimindeki bütün faktörler bu aşamada değerlendirilmektedir.

Bireylerin daha kapsamlı ve açıklayıcı bilgilete sahip olması için düzenlenen yol haritasına göre kişilere eğitim verilmektedir. Yani önceki yıllar gibi İngilizce öğrenilmekte tek bir metot kullanılmamaktadır. Kişilerin beş günde hemen İngilizce konuşmaya başlamaları için her birey için ayrı bir metot kullanılmaktadır. Sonuçta herkesin algılama kapasitesi farklıdır. Kimi görsel anlayışa sahip kimi ise duyusal anlayışa sahip!

Eğer 5 günde İngilizce öğrenmek istiyor ve arzuluyorsanız dikkat!

ü      Türkçe konuşmak,

ü      Cep telefonu kullanmak,

ü      Teknolojik aletler ile iletişim veya medyayı takip etmek,

ü      Aile bireyleri ile ana dilde konuşma yapmak,

ü      Yasak! Eğer 5 günde İngilizce konuşmaya evet diyorsanız bunları bilmeniz gerekir.

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply