5 günde İngilizce programı ve güven sorununu aşma

e

5 günde İngilizce programı ve güven sorununu aşma.İngilizce öğrenmeyi isteyen fakat işlerinin yoğunluğu nedeniyle bu isteklerini ertelemek zorunda kalan insanlar vardır. Çoğu insan iş yoğunluğu nedeni ile istemesine karşın İngilizce eğitimine başlayamamaktadır. Acil olarak İngilizce öğrenmesi gerekenler de bu işi nasıl başaracağını düşünmektedir.

Fakat artık onların sorununu çözecek program Türkiye’ye de gelmiştir. 5 günde İngilizce programı adı verilen programla İngilizce öğrenmek hem kolay hem de oldukça zevkli bir hale gelmiştir. 5 günde İngilizce programı ile artık insanların İngilizce eğitimlerini ertelemesine gerek kalmamıştır. 5 günde İngilizce programı ile belirtilen sürede İngilizce öğrenilmektedir ki programdan en fazla yararlananlar da iş adamlarıdır. Yoğun tempoları nedeniyle İngilizce öğrenemeyen işadamları 5 günde İngilizce programı ile belirtilen sürede İngilizce sorunlarını tam anlamıyla çözmektedirler. İngilizce öğrenmek için acelesi olanlar da 5 günde İngilizce programı ile bu sorunlarını ortadan kaldırmaktadırlar. Özel bir program olan 5 günde İngilizce programı ile artik İngilizce eğitimi kabus olmaktan çıkmıştır. 5 günde İngilizce programı İstanbul’un iki yakasında da uygulanmaktadır. Alta Eğitim’in Avrupa yakasındaki yeri Levent’tedir. Alta Eğitim Anadolu yakasında ise Caddebostan’da 5 günde İngilizce programını uygulamaktadır.

5 günde İngilizce programına şüpheyle yaklaşanlar geçmişte de olmuştur, günümüzde de vardır. Bu şüpheci yaklaşıma göre İngilizce öğrenmek ciddi bir iştir ve 5 günde öğrenilmesi mümkün değildir. Fakat böyle düşünen insanların uzun zaman dil kurslarına gidilmesine karşın neden İngilizce öğrenilmediğini sorgulamaları daha mantıkla olacaktır. Ayrıca bu tür şüpheler duyan insanların bazıları 5 günde İngilizce programı ile tanıştıktan sonra şüpheleri tam anlamıyla ortadan kalkmıştır. Çünkü 5 günde İngilizce programının uygulayıcısı olan Alta Eğitim program hakkında tüm güveni sağlamaktadır. 5 günde İngilizce programına çok güvenen kurum, değişik seviyelerde İngilizce öğrenmenin garantisini de vermektedir. Ayrıca tüm referans bilgiler de 5 günde İngilizce programına katılmak isteyen insanlarla paylaşılmaktadır. Eğitimcilerin yeterlilik belgeleri de yine 5 günde İngilizce programına katılacak olanlara sunulmaktadır. Alta Eğitim, dil öğreniminin güven esasına dayandığını bilmektedir. Eğer birey kuruma güvenmezse başarıdan bahsetmek gerçekçi olmayacaktır. Bunun için de 5 günde İngilizce programı ile tüm bilgi ve dokümanlar programa katılmak isteyenlerle paylaşılmaktadır.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply