5 Günde İngilizce programı ve İngilizce olarak rüya görmek

d

5 Günde İngilizce programı ve İngilizce olarak rüya görmek.Beş günde İngilizce öğrenenlerin sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Beş günde İngilizce öğrenmenin mümkün olamayacağını düşünenler bu konuya daha hassas yaklaşmaktadırlar.

Birçok işadamı, sanat camiasının ünlüleri ve politikacılar girişimleri sonucu beş günde İngilizce öğrenmenin mümkün olduğunu görmüşlerdir. Acil İngilizce öğrenmek isteyenler ve zaman sorunu nedeniyle İngilizce öğrenemeyenler için artık kısa zamanda İngilizce öğrenmek mümkündür. Beş günde İngilizce programı Alta eğitim danışmanlık tarafından Türkiye ye getirilmiştir. 2001 yılından bu yana Alta Eğitim Danışmalık,  çalışmalarını büyük bir başarı ile devam ettirmektedir. Beş günde İngilizce programı ülkemiz dâhil 7 Avrupa ülkesinde uygulanmaktadır. Beş günde İngilizce programı uygulandığı her ülkede başarılı olmuştur ve tüm ülkelerde bugün dahi büyük ilgi görmektedir. Beş günde İngilizce programı dünya üzerende en fazla başarılı olan kısa zamanlı dil programıdır.

 

Beş günde İngilizce programı İstanbul’da uygulanmaktadır. Alta Eğitim Danışmanlık beş günde İngilizce öğrenmek isteyen bireylere Avrupa ve Anadolu yakasında hizmet vermektedir. Beş günde İngilizce programına katılım oldukça yüksek orandadır.  İngilizce öğrenmenin günümüzde mecburi bir durum olduğunu düşünürsek İngilizce öğrenme garantisi veren bir kurumda bu oranın yüksek olması son derece normaldir. Beş günde İngilizce programı hafta içi 5 gün süreyle uygulanmaktadır ancak bazı durumlarda hafta sonu da eğitim programının içine dahil edilmektedir. Beş günde İngilizce programına katılan çoğu insan süre dolmadan İngilizce olarak rüya da görmektedirler. Beş günde İngilizce programı sona erdikten sonra roman okumaya başlayan kursiyerlerin sayısı da azımsanamayacak kadar fazladır. Beş günde İngilizce programı bittikten sonra insanlar öğrenmeye devam etmektedir.  Programa katılanlar daha sonra İngilizcelerini ilerletmek isterlerse beş günde İngilizce programına tekrara katılmaktadırlar. İngilizcesini çok iyi duruma getirmek isteyen bireylerin beş günde İngilizce programına iki ya da üç kez katılmaları yeterli olacaktır. Fakat basit olarak İngilizce öğrenerek konuşmaya başlamak isteyenler ise bir kez beş günde İngilizce programına bir kez katılsalar çok iyi bir sonuç alacaklardır. Beş günde İngilizce programı uzun zamanlı dil kurslarının ardından çoğu insan için adeta can simidi olmuştur.

Google Aramaları :

  • ingilizce rüyalar
  • ingilizce rüya
You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply