5 günde İngilizce öğrenmek

5 günde İngilizce öğrenmek, faal bir şekilde İngilizce konuşabilmek için tek yapmanız gereken, İstanbul’da hizmet veren 5 günde İngilizce kurslarına kayıt yaptırmak. Yıllarca bir kursa gitmeye vaktiniz yoksa ve acilen İngilizce öğrenmeniz gerekiyorsa, sadece beş gününüzü ayırmanız yeterli olacaktır.

5 günde İngilizce kursları tam bir motivasyon sunarak, aklınızın dağılmasına mahal vermeden, etkin bir şekilde eğitim almanızı sağlıyor. Beş gün, toplamada 45 saat süren kurs kapsamında, bir kampa giriyorsunuz. Bu sayede yoğun bir programa tabi tutuluyorsunuz. 5 günde İngilizce kurslarında cep telefonlarınızı bile dışarıda bırakıyorsunuz. Kurs süresince Türkçe konuşmak yasak.

Yıllarca eğitimler alarak, yine de İngilzice konuşabilme seviyesine gelememiş olmanız kesinlikle zeka düzeyinizle alakalı değil. 5 günde İngilizce de tamamen bunu kanıtlamaya yönelik geliştirilmiş tekniklerden oluşuyor. Yani yıllarca İngilizce öğrenmenize engel olan tek şey yanlış öğretim şekli. Beş günde İngilize eğitimi tüm bildiklerini unutturmak yerine, üzerine fazlasını katarak, bildiğiniz her şeyi hatırlamanızı sağlayacak. Beş günde İngilizce kursu, tüm dünyada kullanılan ajan eğitim sistemini kullanıyor. 1960’lı yıllarda ortaya çıkan bu teknik, 2001 yılından beri ülkemizde de kullanılıyor.

5 günde İngilizce eğitim tekniklerinin Türkiye’de temsilciliğini Alta Eğitim yapıyor. Alta Eğitim dışında, beş günde İngilizce eğitim tekniğini kullandığını ileri süren diğer firmalara itibar etmeyiniz. Beş günde İngilizce eğitim verdiğini söyleyen diğer kurslardan, marka tescil belgesi talep edin. Beş günde İngilizce kursunun resmi internet sayfasında, kullanılan teknikler, makaleler, referanslar yer alıyor. Site içerisinde aklınıza takılan her sorunun yanıtını bulabiliyorsunuz. Aklınıza takılan bir nokta olduğu takdirde de Alta Eğitim ile irtibata geçerek ayrıntılı bilgilendirme talep edebilirsiniz. İsterseniz kurs ücretsiz olarak seviyenizi belirleme imkanı da sağlıyor. 5 günde İngilizce eğitiminiz bittikten sonra da kurs, 6 ay sonrasında sizi tekrar değerlendiriyor. Yani tam kapsamlı bir eğitime tabi tutulmuş oluyorsunuz.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply