5 günde İngilizce programları

İş hayatınızda başarıya ulaşmak ve kariyer hedeflerinize ulaşmak için, yabancı bir dil biliyor olmanız gerekli. Üstelik her sektörde, özellikle İngilizce bilenlerin tercih ediliyor olması da yadsınamaz bir gerçek. Çalışırken, bir kursa vakit ayırmak ise oldukça güç. 5 günde İngilizce kursları, tam da bu gibi sorunlarla baş etmeye çalışan yetişkinler için tasarlanmış eğitim teknikleri ile, çalışmalarına devam ediyor.

Beş günde İngilizce kursu denildiğinde, “mümkün değil” dediğinizi duyar gibiyiz. Fakat, Alta Eğitim kurumunlarının uyguladığı ve yıllarca öğrendiğiniz eğitim şekillerini rafa kaldıracak olan beş günde İngilizce kampı ile bu gerçekten mümkün. Sadece beş gününüzü ayıracağınız, üstelik çok da makul fiyatlı bu kuslarda size, etkin olarak İngilizce anlama ve özellikle toplum içerisinde rahatlıkla İngilizce konuşabilme yetkinliği vaat ediliyor. Beş günde İngilizce eğitimi alabilmek için, yoğun bir eğitim programına katılıyorsunuz. Kursun temel hedefi, öğrenmeye istekli olduğunuz bilgi doğrultusunda, size her anlamda tam motivasyon sağlayacak, özel yöntemlerden oluşuyor. Bu teknikler içerisinde, öncelikle 5 günde İngilizce eğitimlerinizi bilgiğiniz sınıflarda değil, ev gibi tasarlanmış odalarda alıyorsunuz. Kahvaltınızı yapıp, çayınızı içerken ya da öğle yemeğinin ardından, atıştırmalıklarla kahvenizi yudumlarken eğitiminizi alıyorsunuz. Üstelik tüm bu faaliyetler de eğitimin bir parçası.

Beş günde İngilizce kursuna, hiçbir şey bilmeden gittiğiniz takdirde, kurs sonunda yaklaşık 550 kelime öğreniyorsunuz ve pratik olarak İngilizce anlama, konuşma yetkinliğine sahip oluyorsunuz. Geçmiş zaman, şimdiki zaman ve gelecek zaman kavramlarına da sahip olarak, rahatlıkla istediğiniz cümleleri kurabilecek düzeye geliyorsunuz. Hiçbir şey bilmeden gideceğiniz 5 günde ingilizce kursunun ardından, sahip olduğunuz bilgilerle, yurt dışında bir fuarı yanınızda tercüman olmasına ihtiyaç duymadan rahatlıkla gezebilirsiniz. 5 günde İngilizce kursunun size sunacağı en önemli katkı ise, bildiğiniz halde toplum içerisinde yabancı dil konuşma fobinizden kurtarması oalcaktır. Çünkü beş gün İngilizce kursunda, sadece İngilizce konuşabileceksiniz. Türkçe konuşmak kurallara aykırı. Eğitim sonunda telefuz ve öğrenme düzeyinize siz bile inanamayacaksınız.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply