5 günde İngilizce tekniği

Ön yargılarınızı bir kenara bırakın ve 5 günde İngilizce öğrenebilmenin keyfine varın. Yıllarca vakit ayırmadan, onlarca para saçmadan İngilizce öğrenmek gerçekten mümkün. Üstelik sadece 5 günde. Tek yapmanız gereken, 5 günde İngilizce tekniğine karşı çıkmadan, araştırma yapmak.

Alta Eğitim 2001 yılında ülkemize getirdiği Sugesstopedi tekniği ile devlet adamları, sanatçılar ve ünlüler başta olmak üzere binlerce kişiye beş günde İngilizce öğretmeye devam ediyor. 5 günde İngilizce kursunun resmi internet sayfasından referanslara, röportajlara ve önemli kurumlar tarafından yapılımış araştırma notlarına rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. Beş günde İngilizce eğitim tekniğine yani Sugesstopedi tekniğine destek veren en önemli kurum şüphesiz ki UNESCO. Almanya tarafından geliştirilen teknik ile ilgili araştırmalarına yapan, deneyler kullanan UNESCO, 5 günde İngilizce eğitim alan adayların, gözle görülür ve klinik olarak da (İngilizce seviye tespit sınavları) gelişmeleri kaydetmiş. Bu araştırmanın sonucunda da programa destek verdiğini resmi olarak açıkladı. Bu açıklamanın ardından Avrupa’da pek çok ülke, ki bu ülkeler arasında Türkiye de yer alıyor, bu tekniği uygulamaya başladı.

5 günde İngilizce tekniği aslına bakarsanız, herkes tarafından uygulanamıyor. Bu çalışmalarla, beş günde İngilizce öğretmek istiyorsanız, yasal temsilcilik almanız gerekiyor. Ülkemizde de, beş günde İngilizce eğitim tekniğinin yesal temsilcisi Alta Eğitim grubu. Bu yüzden, bu ad altında size eğitim verebileceğini söyleyen kurslardan, tescil belgelerini isteyin. Şu an için, 5 günde İngilizce kursları sadece İstanbul şehrinde hizmet veriyor. Önümüzde yer alacak zamanlarda, diğer şehirler içinde gelişmeler yapılacağı da konuşulanlar arasında.

Beş günde İngilizce eğitimi ile zamanınızı değerli kullanmak, boşa vakit harcamamak için, kendinize iyilik yapın. Hem iş, hem de sosyal hayatınızda, 5 günde İngilizce ile atılımlar yapın. Beş günde ingilizce kursları ücretleri de, bir saatlik kurs ücretlerinden çok daha makul. Üstelik kursun verdiği fiyat içerisinde, zengin kahvaltı ve öğle yemeği, ayrıca sınırsız içecek de eklenirse, çok daha makul olduğuna karar vereceksiniz. Memnun kalmadığınız takdirde de kurs size ücreti geri iade edeceğinin garansini veriyor.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply